BAŞKAN SİLPAGAR MİNİK CEMRE’Yİ İSTANBUL’DA ZİYARET ETTİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 10 ilimizi etkileyen ulusal afet sonrasında Hatay’a giden Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekibinin enkaz altından kurtardığı minik Cemre ile bir araya geldi.


Antakya merkezinde arama kurtarma çalışmalarına katılarak 12 kişiyi kurtaran Çiftlikköy İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bu hafta başında Başkan Silpagar tarafından teşekkür plaketi verilmiş, bu ziyaret sırasında İtfaiye Amiri Süleyman Caner Çark’ın enkazdan kurtardığı 10 yaşındaki Cemre ile Başkan Silpagar bir telefon görüşmesi yapmıştı. Tedavisi sürmekte olan Cemre’nin sağlık durumunu soran Başkan Silpagar, “En yakın zamanda seni ziyaret edeceğiz” demişti.

Başkan Silpagar, üç gün içinde sözünü yerine getirerek Cemre’yi İstanbul’da tedavisini sürdürdüğü hastanede ziyaret etti. Minik kızın son durumunu yerinde gören ve sağlık durumu hakkında detaylı bilgi alan Başkan Silpagar, “Sen Ankara’yken seninle telefonda görüşmüştük hatırlıyor musun, itfaiyeci amcalarınla birlikte. Ben onların belediye başkanıyım, onlar da pazartesi günü seni görmeye gelecekler” dedi.

Çiftlikköy ve Yalova’ya selam gönderen Cemre de, “Çiftlikköy ve Yalova’ya selamlar olsun. İyileşeceğim ve buradan kalktığımda da Süleyman amcaya bol bol öpücükler göndereceğim” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: