ÇİFTLİKKÖY’DE ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İFTARDA BULUŞTU

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve İlçe Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy’de ikamet eden şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.


Çiftlikköy Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı, Özdilek AVM’de gerçekleştirilen iftar programına Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin’in yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Sevda Veli, İlçe Jandarma Komutanı Halil İbrahim Türkmen, Türkiye Harp Malulû Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla, Çiftlikköy’deki şehit aileleri ve gaziler katıldı. Programda Türkiye Harp Malulû Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Yalova Şubesi tarafından hazırlanan hediye şehit ailesine takdim edilirken, İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy tarafından iftar duası okunduktan sonra iftara geçildi.


Başkan Silpagar ve Kaymakam Bilgin, iftara katılan tüm konuklarla yakından ilgilenirken, Kaymakam Bilgin yaptığı konuşmada Mübarek Ramazan Ayı’nda iftar yemeği vesilesiyle şehit ve gazi aileleriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi. Kaymakam Bilgin, “Bu ülke için canını feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bugün burada huzurlu bir şekilde iftar ediyoruz, onlara şükran borçluyuz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ve ailelerine sabır, gazilerimize de huzurlu bir yaşam sürmelerini diliyorum, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: