İOİ INTERACTİVE İSTANBUL’DA YENİ STÜDYO KURUYOR, TÜRKİYE’DE İŞE ALIM ÇALIŞMALARI BAŞLATIYOR

İstanbul, Türkiye’deki dördüncü IOI stüdyomuzun açılışını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Avrupa ve Asya’ya açılan kıta kapısında benzersiz bir konuma sahip olan IOI İstanbul, IO Interactive’in sürekli büyümesi ve başarısında çok önemli bir rol oynuyor.

Gelişen bir teknoloji ve mobil geliştirme ortamına sahip olan İstanbul’u, tutkulu, geliştirme odaklı ve teknik açıdan yaratıcı yeteneklerle dolu bir bölge olarak belirledik. İstanbul aynı zamanda güçlü bir kültürel varlık, tarihi mimari, şaşırtıcı Boğaz manzarası ve canlı ve çeşitli bir kültür sunan, tarih açısından zengin bir şehirdir.

Bu unsurlar, IOI’nin tüm platformlarda ve herkes için etkili oyunlar yapma arayışı için İstanbul’da bir stüdyo açmayı ve Türkiye’de AAA geliştirme için bir dayanak oluşturmayı güçlü bir adım haline getirdi. IOI İstanbul, Sarıyer Maslak’ta yer alıyor. Sarıyer, hareketli Boğaziçi’nde limanı ve yemek mekanlarıyla bilinen tarihi bir yerdir. Maslak, şehrin her yerinden ulaşılması son derece kolay, olanaklar, güzel plazalar ve alışveriş merkezleri açısından zengin, teknoloji ve iş dünyasının kalbidir.

IOI İstanbul’un misyonu, bölgede AAA oyun geliştirme için bir merkez oluşturmak ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularımız için benzersiz oyun deneyimleri yaratmaktır. İstanbul’daki ekibimiz iddialı yapımlarımızda önemli bir rol oynayacak: Project 007, Project Fantasy ve HITMAN. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda yeni stüdyomuz hakkında daha fazla ayrıntı (ve birkaç fotoğraf!) paylaşacağımız için heyecanlıyız. İş başvurusu için tıklayın.

Kaynak: IO Interactive Careers News, IOI Twitter Post, techpowerup.com

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.