YALOVA DEVLET HASTANESİ’NDE
TIP BAYRAMI YAŞ PASTA İLE KUTLANDI

Yalova Devlet Hastanesi hekim ve sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Sağlık çalışanlarının bayramı olan 14.Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Başhekim Hasan Ergenç Hekim ve Sağlık Çalışanlarının tıp bayramını kutlayarak çiçek takdim etti.

Yalova Devlet Hastanesi yönetimi tarafından gerçekleştirilen Tıp Bayramı kutlamalarında tüm personelin bir araya geldiği programda yaş pasta kesilerek sağlık çalışanlarına çiçek takdim edildi.

Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Ergenç, yaptığı açıklamada, “İnsan sağlığını ve yaşama hakkını koruyan, her koşulda, her şartta sorumluluğunun bilincinde olan, gecesini gündüzüne katarak güzel insanımıza hizmet yolunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan tüm doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

Yakın zamanda hastanemizden emekli olan çalışma arkadaşlarımız Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Osman Hayri Uybadın ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Ülkü Tırpan’a da hastanemize katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Her şartta ve her durumda tek hedefi insan sağlığı olan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız, özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde insanımıza ve ülkemize hizmet etmektedir.

Hekimlerimiz insan sağlığını koruyarak vatandaşlarımıza sağlıklı bir şekilde hizmet verebilmek için görevini büyük bir aşkla ve şevkle yerine getirmektedir. Sağlık çalışanlarımız, sağlık sistemimizin bugünlere gelmesinde çok büyük bir paya sahiptir.
Bizde Yalova Devlet Hastanesi olarak tüm sağlık çalışanlarımızın tekrardan 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor ve bu ekipte onlar ile beraber olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.
Ayrıca yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden tüm hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.