BURSA’DA LÖSEMİLİ MİNİKLERİN ÇİFTE BAYRAM SEVİNCİ

LÖSEV’e kayıtlı lösemi ve çocukluk çağı kanseriyle mücadele eden minikler Türkiye genelinde düzenlenen ‘Bayram Şenliği’nde Ramazan Bayramı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu bir arada yaşadı. Çifte bayramı bir arada yaşamasının sevinciyle minikler; doyasıya eğlendi.

“Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyi bakım ve tedavilere eşit kavuşurlar” inancı ile yola çıkan LÖSEV – Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 25 yıldır Lösemili Çocuklar başta olmak üzere tüm çocukluk çağı kanserleriyle mücadele eden minik kahramanlara umut oluyor. Aileleri ile Ankara Lösemili Çocuklar Koleji ve LÖSANTE’ de tedavisi devam eden çocuklar başta olmak üzere ofislerinin olduğu illerde bayramlaşma etkinlikleri ile bir araya geldi. LÖSEV Bursa irtibat ofisinde ise vakfa kayıtlı aileler bayramlaşmak için bir araya gelerek çifte bayram yaşamanın tadını çıkardılar.

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER yaptığı açıklamada, “Biz LÖSEV olarak çok büyük bir aileyiz. 25 yıldır maddi desteklerin yanında manevi olarak lösemi ve kanser ile mücadele eden hastalarımızın yanındayız. Bugün hep birlikte Ramazan Bayramını kutlarken tek dileğimiz tüm hastalarımız için sağlık” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: