KARDEŞ ŞEHRİMİZ HATAY’DAYIZ

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yaşanan büyük depremler sonrası Yalova’nın kardeş şehri ilan edilen Hatay’a ziyaret gerçekleştirdi.

Deprem yaralarının sarılması için elinden gelen tüm desteği buraya vermeye özen gösteren Başkan Tutuk’a Hatay ziyaretinde eşi Gökşen Tutuk ile birlikte Yalova Belediye Meclis Üyesi Ahmet Kumali, YASKİ Birlik Başkanı Arif Oktay Tunç, Yalova Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Orhan Seyfi Kalyoncu, İşadamı Sinan Gündüz ve Özel Kalem Müdürü Cem Sezgin eşlik etti.


Başkan Tutuk, Hatay ziyaretinde ilk olarak Hassa İlçesi’nde koordinatör vali olarak görev yapan Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret etti. Hassa Hükümet Konağı’nda görev yapan Vali Muammer Erol ile yine burada görevli bulunan Yalova İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz ve AFAD İl Müdürü Doğan Tonçer’i ziyaret eden Başkan Tutuk, burada yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Burada Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ile de görüşen Başkan Tutuk, yapılabilecek destekler ve yapılan yardımlarla ilgili de bilgi aldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.