YALOVA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NDE DUYGU YÜKLÜ EMEKLİLİK TÖRENİ

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesindeki çalışma sürelerini tamamlayarak emekliye ayrılan personellere İl Müdürü Suat Parıldar tarafından teşekkür plaketi verildi.

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde çalışarak emeklilik sürelerini tamamlayan kurum personelleri İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeğinde mesai arkadaşlarına veda ettiler.

Yalova Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar emekliye ayrılan personellere kuruma yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Parıldar, “Sizler bu kurumun değerli çalışanlarısınız. Yıllarca Yalova’nın tarım ve orman sektörünün gelişmesi için fedakarca çalıştınız. Kurumumuzun başarılarına katkı sağladınız. Sizlerle birlikte çalışmaktan büyük onur duydum. Emeklilik hayatınızda sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Sizleri unutmayacağız ve her zaman sizinle irtibat halinde olacağız” dedi.

Emekliye ayrılan personellere Yalova Tarım ve Orman İl Müdürü Suat Parıldar, Yalova Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Selçuk Yaman tarafından plaket takdim edildi.

Törende duygusal anlar da yaşandı. Emekliye ayrılan personeller böylesine önemli bir kurumda görev yapmanın gururu ile görevlerinden ayrıldıklarını ifade ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: