ORAL: TÜRKİYE, ÜRETEREK BÜYÜYOR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri, ilçedeki kamu ve özel kurum ve kuruluşları ziyaret etti

Türkiye’nin; üreterek büyümeye, gelişmeye ve kalkınmaya devam ettiğini söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Türkiye üreterek büyüyecek, gelişecek ve kalkınacak. Durmaksızın çalışmaya devam edecek” diye konuştu.

“Sanayicilerimiz lig atladı”

İlçedeki sanayici, esnaf ve sanatkara yaptıkları çalışmalar, istihdam ve ekonomiye katlılarından dolayı teşekkür eden söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Sanayilerimi, artık başka bir ligin oyuncusu haline geldi. Yurtdışına ihracat yapan, oralarda rekabet edebilen, kendi tasarımını kendi dizaynı ve kendi imalatını yapabilen gerçekten başka bir ligin oyuncusu haline gelen bir sanayicimiz var artık. Artık Türk sanayicisi ve sanayisi ‘biz de varız’ diyor. Hatta fazla olmaya başlıyor, fazla olmaya da devam edecek. İnşallah bu yürüyüş çok daha güçlü bir şekilde devam edecek. Bizim buna zerre kadar şüphemiz. Türkiye’nin yatırım, üretim, istihdam, ihracat ve büyüme odaklı ekonomi politikasını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve iş dünyamızın yeni dönem için daha güçlü desteği ile devam edeceğine inancımız tamdır” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: