YALOVA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ GIDA DENETİM EKİPLERİ TEKRAR HATAYDA

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden dört kişilik ekip deprem bölgesi Hatay’daki gıda ve yemlerin kontrolünü yapmak üzere yola çıktı. Ekibi İl Müdürü Suat Parıldar İl Müdürlüğü bahçesinden uğurladı.

Bakanlığın görevlendirmesiyle daha önce depremden etkilenen Kahramanmaraş ve İlçelerinde İl Müdürü Suat Parıldar koordinatörlüğünde İl Müdür Yardımcısı Selçuk Yaman, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Bülent Batmaz, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü İskender Karael, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü Hayrullah Kaya ile İl Müdürlüğü teknik elemanları katılımıyla toplam 39 personel görev yapmıştı.

Bakanlığın, İl Müdürlüğünü yine depremden etkilenen Hatay İline görevlendirilmesi ile Gıda ve Yem Şube Müdürlüğünden Şube Müdürü Ahmet Tırnakçı, Veteriner Hekim Hamza Okutan, Gıda Mühendisi Cenk Çalık ve Şoför Eyüp Kartal’dan oluşan dört kişilik ekip 07-12 Mayıs tarihlerinde deprem bölgesinde görev yapmak üzere yola çıktı. Bölgeye gönderilen gıda ve yemlerin kontrolü, depremden etkilenen vatandaşlara dağıtılan yemek ve gıdaların denetimi ile bölgede faaliyete geçen gıda ve yem işletmelerinin denetimlerini yapacak olan ekip ayrıca sahada diğer çalışmalara da yardım edecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: