YALOVASPOR, YALOVA BELEDİYE’SİNİN BÜNYESİNDE

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez birleşme ile ilgili bir basın açıklamasında bulundu.

“Benim hedefim takımı Bal Ligi’ne çıkartmak değil. Bizim hedefimiz profesyonel liglerde mücadele etmek” Yalova’nın Milli takımı olarak adlandırılan 60 yıllık Yalovaspor, Belediye bünyesine giriyor.

TUTUK, HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk “60 yıllık mazisi olan Yalovaspor’a, Yalova Belediyesi olarak daha fazla sahip çıkmak, hak ettiği yere getirmek, özlediği o eski günlerine kavuşturmak, tribünleri tıka basa doldurmak için, Yalova Belediyespor olarak yoluna devam etmesi için, Yalovaspor’u Yalova Belediyesi bünyemize alıyoruz.
Almış olduğumuz bu kararda bizlere destek veren, emeği olan tüm Yalovaspor’a gönül vermiş olan herkese teşekkür ederim. Almış olduğumuz kararın hayırlara vesile olmasını diliyor toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

SUİÇMEZ, EN BÜYÜK DESTEĞİ MUSTAFA BAŞKAN YAPTI

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, “Ben daha önce de Yalovaspor başkanlığı yaptım. Biliyorsunuz ki 3 dönem kulüp başkanlığı yaptım. 3 dönemde de daha önceki iki belediye başkanıyla da tanışma fırsatım oldu. O zamandan bu zamana ne değişti derseniz.. 6 sene boyunca hiç görmediğimiz desteği Mustafa Başkan’dan gördük.

Başkanımızın yanındayız. Yalovaspor Kulübü ile yollarımızı ayırmıyoruz bilakis birleştiriyoruz. Daha ileriye taşımak için bizim de kendimize göre başlatmış olduğumuz projeler vardı. Bunların da hayata geçmesi ve hızlanması noktasında böyle bir hamlenin Yalova ilinde ve Yalovaspor camiasına yakışacağını düşündük.
İnanıyorum ki, Yalovaspor Kulübü’nün kişilerin elinde değil, kurumların elinde olması daha büyük bir katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

HEDEF PROFESYONEL LİGLER

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk sözlerine söyle devam etti; “Ben Hakan Suiçmez Başkanımızın mücadelesine şahidim. Var gücüyle takımımız daha iyi yerlere gelsin diye mücadele ediyor. Fakat daha iyi yerlere gelmesi için belediyenin biraz daha destek vermesi lazım. Bunun da yasan çerçevedeki yöntemimiz bu Yalovaspor’un adı Yalovaspor. Hiçbir şey değişmeyecek. Biz Yalova Belediyespor olarak yüklenici olacağız. Yalovaspor’umuz bu atkıyla, bu formayla var gücüyle şehrimizin milli takımı olarak devam edecek. Benim hedefim takımı Bal Ligi’ne çıkartmak değil. Bizim hedefimiz profesyonel liglerde mücadele etmek” sözlerine son verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: