YTSO BAŞKANI DEMİRYÜREK, TOBB STRATEJİ GELİŞTİRME YÜKSEK KURULU’NA SEÇİLDİ

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleşen TOBB 79. Genel Kuruluna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ticaret Bakanı, Siyasiler ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Yapılan genel kurulda TOBB Başkanlığına Rifat Hisarcıklıoğlu seçilirken, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek ise Hisarcıklıoğlu’nun Başkanlığı’nı yaptığı Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu’nda yer aldı.

Genel Kurula Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sercan Şık, TOBB Delegeleri Turhan Soysal, Mustafa Dağ, Tamer Yazıcı ve Ertan Gak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ünal Yıldız ve Ertuğrul Evci ile Genel Sekreter Taner Eriş katıldı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek “Oda ve Borsa camiamızın çatı örgütü, reel sektörün güçlü sesi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 79. Genel Kurulu’nda, 365 Oda/Borsa Başkanı ve delegelerin oyları ile başkanlık görevine yeniden seçilen Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Demiryürek ayrıca, TOBB yönetim kurulu, komisyonları, konseyleri ve kurullarına seçilen tüm başkanları da kutladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: