BAŞKAN DEMİRYÜREK, UZMANLAR KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, Uzmanlar Koleji’ni ziyaret ederek Uzmanlar Koleji Kurucu Okul Müdürü Nergis İbşiroğlu ve Kurucu Üye-Fizik Öğretmeni Abbas Kılınç ile bir araya geldi.

Bu önemli ziyarette, Demiryürek, okul yönetiminden LGS ve YKS sınav sonuçları ile önümüzdeki eğitim öğretim yılına ilişkin yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Ziyaret sırasında Uzmanlar Koleji’nin 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde eski Acar Kişisel Gelişim Kursu’nu Uzmanlar Kişisel Gelişim Kursu olarak devam ettireceği bilgisini edinen Demiryürek, bu vesileyle yönetim kurulunu tebrik etti. Özel okulların eğitim-öğrenim sürecindeki önemini vurgulayan Demiryürek, nitelikli eğitim kadrosu, bireysel ilgi ve destek, zenginleştirilmiş programlar ve modern altyapı gibi unsurlarla öğrencilerin başarılarını artıran özel okulların, geleceğe hazırlanmalarında büyük bir rol oynadığını belirtti.

Demiryürek, Yalova’nın büyüme ve güçlenme sürecinde olduğunu dile getirerek, Uzmanlar Koleji’nin bu gelişmeye katkı sağlamasının ilimiz adına olumlu bir adım olduğunu ifade etti. Özel okulların eğitim sistemindeki önemini bir kez daha vurgulayan Demiryürek, bu kurumların eğitim alanındaki yerinin ve katkısının büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.