NEVTEN, R+T 2023 FUARINDA İLGİ ODAĞI OLDU

Yalova’lı Nevzat Samancı’nın sahibi olduğu, Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası, 2023 R+T Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı’na katıldı.

İlk açılışını 2013 yılında yapan R+T Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı Türkiye’deki tek ticari fuar olma özelliğini taşıyor. 14 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde açılan fuar 16 Eylül Cumartesi gününe kadar sürdü. Yalova’nın uluslar arası markalarından, Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Samancı da, Uluslararası fuarda yerlerini aldıklarını açıkladı.

Samancı: Ziyaretçi akınına uğradık Nevzat Samancı konu ile ilgili yaptığı açıklamada “2023 R+T Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı’nda yerimi aldık. Bayilerimize yenilikten sunuyoruz. Fuara damgamızı vurduk. Standımız yurtdışı ve yurt içindeki bayi temsilcilerinin ziyaret akına uğradı. 20’nin üzerinde olan ürün çeşitliliğimiz ile yoğun ilgi gördük” dedi. Samancı: Dünya’da Yalova’nın bir markasıyız Sadece Yalova’nın değil dünyanın da bir markası haline geldiklerini ifade eden Samancı gerek ihracatta gerekse de diğer tüm alanlarda başarılı işlere imza attıklarını ifade etti. Sürekli Ar-ge çalışmaları yürüttüklerini dile getiren Samancı, “Güneşin ve yağmurun olduğu her yerde insanlara lüks ve konforlu mekanları bayilerimiz üzerinden ulaştırıyoruz. Dünya’da Yalova’nın bir markasıyız” İfadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: