YALOVASPOR KADIN FUTBOLUNA DESTEK TUTUK’TAN

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor tesislerinde düzenlenen törenle sporculara malzeme ve ekipmanlarını teslim etti.

Başkan Tutuk, gençlerin sporla buluşması, sosyalleşmesi, fiziksel ve ruhsal olarak gelişmesi için çaba içerisinde olduklarını vurguladı.

Yalova Belediyesi bünyesine girdikten sonra gözle görülür düzeyde iyileşmeler yapılan Yalovaspor’da yeniden yapılandırma çalışmalarına da devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Yalovaspor Tesislerine ziyarette bulunan Başkan Tutuk, kadın futbolcularla bir araya gelerek forma ve malzeme desteğinde bulundu. Düzenlenen törende; Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya, yöneticiler ve teknik ekip de hazır bulundu.

Her Zaman Yanınızdayız

Törenin ardından Yalovaspor’un kadın futbolcuları ile bir araya gelen Tutuk, “Sizlerin başarılı olması için elimizden ne geliyorsa yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlerin ise sizlerden istediği tek bir şey var o da maçlarda yeteneğinizi en iyi şekilde sergilemeniz. Ben sizlerin başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Aranızda altyapıdan olan arkadaşlarımız da var. Bugünün altyapısında olan arkadaşlarımız yarının A takımında olacaktır. Sizlerin en iyi şekilde yetişmesi için hocalarımız, canla başla yanınızda olacak, ne gerekiyorsa yapacaktır” dedi.

Konuşmanın ardından Başkan Tutuk, Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya, yöneticiler, teknik ekip ve futbolcularla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: