ALTINOVA’DA COŞKULU GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı anmak ve kutlamak için coşkulu bir ‘Gençlik Yürüyüşü’ne ev sahipliği yaptı.

İlçe protokolü, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, toplumsal birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiledi.

Yürüyüşe katılan önemli isimler arasında Altınova Kaymakamı Halil İbrahim Kazar, Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca, Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Dz. Alb. Alay Komutanı Murat Barka, Dz. Binbaşı Ali Dingeç, Altınova İlçe Emniyet Müdürü Halis Kürşat Seçer, Altınova İlçe Jandarma Komutanı Fırat Zorlu, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran ile askeri yetkililer ve diğer daire amirleri bulunuyordu. Karamürsel Eğitim Merkezi Komutanlığı’nın bando ekibinin performansı, etkinliğe ayrı bir renk kattı ve vatandaşların coşkulu alkışlarıyla desteklendi.

Bu yürüyüş, gençlerin ve tüm katılımcıların, Atatürk’ün mirasına ve gençliğin önemine olan saygılarını ifade etme fırsatı buldukları, tarihi ve kültürel değerlerimizi hatırlatan bir gün oldu. Renkli görüntülerle dolu bu etkinlik, Altınova’nın kültürel zenginliğini ve toplumsal dayanışmasını gözler önüne serdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.