BAŞBAKAN DAVUTOĞLU BUGÜN YALOVA’DA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün ilk defa Yalova’ya gelerek Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan ‘Büyük Yalova Mitingi’nde halka seslenecek. Büyük coşkuya sahne olması beklenilen miting, bugün saat 18.00’de başlayacak.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, düzenlenecek mitingde Yalovalılara seslenerek siyasal ve ekonomik istikrarın devamı için destek isteyecek. 7 Haziran’da sandığa gidecek olan halkın tercihlerinde konuşan değil, üretenden yana olmasını talep ederek, Yalovalılardan milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan’a sahip çıkması çağrısında bulunacak.

 

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, bugün düzenlenecek olan ve AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı mitinge tüm Yalova halkını davet etti. Başkan Öztabak, Yalova halkının büyük bir heyecan ve özlemle miting alanını dolduracağını ifade etti. Başkan Öztabak, “ ‘Haydi Yalova Büyük Yalova Mitingi’ ile tüm Cumhuriyet Meydanı’nı dolduralım” mesajını verdi.

 

 

 


 

Başkan Öztabak, “Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu çok görkemli ve coşkulu, Yalova’ya yakışır bir şekilde karşılayacağız. Türkiye için son derece önemli, son derece hayati bir seçime doğru gidiyoruz. Yeni Türkiye, 13 yıldır sağlanan istikrar ile 7 Haziran seçimlerinden sonra büyük bir ivme kazanacak ve hedeflerine ulaşacaktır. Türkiye’de huzur ve istikrarın devamı için, hızla gelişen ve kalkınan bir Türkiye için, birlik, beraberlik, kardeşlik, huzur ve barış için, çok daha müreffeh bir Türkiye hedefi için tüm halkımızı bugün saat 18.00’de Cumhuriyet Meydanı’ndaki büyük buluşmaya bekliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.