BAŞKAN HİSARCIKLIOĞLU “KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLERİMİZ İLE GURUR DUYUYORUZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret etti.

Bu anlamlı ziyaret, girişimcilik alanında yapılan çalışmaların önemini vurguluyor. İşte detaylar:

  • Ziyaretin Önemi: Hisarcıklıoğlu, Ankara’daki TOBB Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette kadın ve genç girişimcilerle bir araya geldi. Bu ziyaret, girişimciliğin desteklenmesi ve önemli projelerin hayata geçirilmesi için yapılan çalışmaların takdir edildiğini gösteriyor.
  • Kadın ve Genç Girişimcilerin Çalışmaları: Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dilara Altan ve yönetim kurulu üyeleri, Hisarcıklıoğlu’na kadın ve genç girişimcilerin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Projeleri ve başarıları aktardılar ve Hisarcıklıoğlu’nun girişimcilerin yanında olduğunu vurguladılar.
  • Destek ve Teşekkür: Hisarcıklıoğlu, ziyaretçilere tek tek ilgi gösterdi ve onların çalışmalarını takdir etti. Kadın ve genç girişimcilerin başarılarından gurur duyduğunu ifade etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.