BAŞKAN SİLPAGAR, 500 EVLER MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar kurmayları ile birlikte mahalle toplantılarına başladı. 500 Evler Mahalle sakinleri ile Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir araya gelen Başkan Silpagar burada vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm önerileri noktasında gerekli adımların atılacağını ifade etti.

Toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Fettan Engin, AK Parti Çiftlikköy Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kaplan, belediye meclis üyeler, 500 Evler Mahalle Muhtarı Ergün Tanrıkulu ve Çiftlikköy Belediyesi birim müdürleri de iştirak ettiler.

500 Evler Mahallesi’nde sorunlar ve talepler burada bir bir dile getirilerek, Başkan Silpagar ile birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Göreve geldiği günden itibaren Başkan Silpagar’ın mahallelerindeki sorunlara odaklandığına dikkat çeken vatandaşlar, mahallelerindeki eksiklikleri ileterek destek istediler. Çiftlikköy Belediyesi birim müdürlerinin de vatandaşları can kulağıyla dinlediği ve notlarını aldığı toplantının çok verimli geçtiğini dile getiren Başkan Silpagar bu tür toplantıları sürekli yapacaklarını ve hemşerileri ile bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.

Gerçekleştirilen toplantı sonrasın mahalle sakinleri ile hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.