ÇİFTLİKKÖY’E 22 MİLYON TL’LİK SPOR YATIRIMLARININ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Yalova ve ilçelerinde gençlere ve spor tesislerine yönelik olarak yapılacak yatırımların protokol imza töreninde Çiftlikköy’e 22 Milyon TL değerindeki gençlik ve spor yatırımlarının imzaları da atıldı.

Yalova Belediyesi Meclis Salonu’nda Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, diğer ilçe ve belde belediye başkanları ve protokol mensuplarının da katılımıyla ‘Yalova İli Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol İmza Töreni’ gerçekleştirildi.

BAKAN KASAPOĞLU, “HER BİR YATIRIMIN İNCİ TANESİ GİBİ PARLADIĞINI GÖRECEĞİZ”

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, konuşmasında “Tarihin, kültürün, tabiatın, güzelliğin kenti Yalova’da olmaktan ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Yalovamızı, yalovamızın ilçelerini, beldelerini, köylerini, halkımızı daha müreffeh kılmak için buradayız ve hamdolsun ki geçtiğimiz ziyaretimizde bir bir çalıştığımız projeleri bugün aktedeceğiz. İnşallah her birinin de birer inci tanesi gibi Yalovamızın ilçelerinde beldelerinde parladığını göreceğiz” dedi. Protokollerin ilk fazının imzalandığını ve bundan sonra bir faz daha olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, bu yatırım protokollerinin hayırlı olması temennilerini dile getirdi.

BAŞKAN SİLPAGAR TÜM ÇİFTLİKKÖYLÜLER ADINA TEŞEKKÜR ETTİ

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Yalova ziyaretinde Çiftlikköy’ümüze yapılacak Kapalı Spor Salonu ve Sentetik Çim saha, 2500 kişilik tribün, aydınlatma ve futbol sahası çevresine 4 kulvarlı 5 metre genişliğinde tartan pist yapılması kapsamında imzaladığımız protokolün yatırım değeri yaklaşık 22 milyon TL’dir. AK Parti iktidarında her alanda olduğu gibi sporda ve gençlik yatırımlarında da büyük atılımlar gerçekleşti. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncü liderliği ile yarınlarımız olan gençlerimiz için ciddi çalışmalar yapılmaya devam ediliyor. Biz de başta voleybol olmak üzere tüm spor dallarında atılımlar içindeyiz ve Sayın Bakanımız Kasapoğlu’nun ilimize ve ilçemize verdiği bu müjdeler imzalanan protokollerle somut hale geldi. İnşallah kısa zamanda bu yatırımlarımızı Çiftlikköyümüze kazandırarak ve ilçemizin gençlerinin kullanımına sunacağız. Yapılan yatırımlar ve desteklerinden dolayı; Gençlerimizin her daim yanında olan, ilçemize her zaman desteğini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Çiftlikköy’e gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve emeği geçen herkese tüm Çiftlikköylüler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.