EŞREF ZİYA KONSERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi ve Yalova Üniversitesi’nin İstanbul’un Fethinin 569. yıldönümü nedeniyle düzenlemiş olduğu Eşref Ziya konseri 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi.

İstanbul’un Fethinin 569. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde sahne alan Eşref Ziya, en güzel eserlerini Yalovalı vatandaşlar ve Yalova Üniversitesi öğrencileri için seslendirdi. Konsere Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ve diğer protokol üyeleri katıldı.

Konserin ardından sahneye çıkan Başkan Vekili Tutuk; “Üniversitemizle Yalovalı hemşerilerimizi buluşturmaya devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz etkinliklerden hem Yalovalılar hem de öğrencilerimiz oldukça mutlular. İstanbul’un Fethinin 569.yıldönümü kapsamında bugün sahne alan ve birbirinden güzel eserlerini seslendiren değerli sanatçımız Eşref Ziya beye teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.