SUÇ VE CEZA YALOVA’DA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi’nin Tiyatrolar Haftası sebebiyle Yalovalıların beğenisine sunduğu tiyatrolar ‘Suç ve Ceza’ isimli tiyatro gösterisiyle devam etti. Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’in de katıldığı Mart ayı kültür ve sanat takviminin son programı olan ‘Suç ve Ceza’ büyük beğeni topladı.

 

 

Fyodor Mihayloviç Dostoyevski’nin aynı adlı ölümsüz yapıtındanDeniz Şen Hamzaoğlu tarafından sahneye uyarlanan ‘Suç ve Ceza’, Yalovalıların beğenisine sunuldu.Deniz Şen Hamzaoğlu’nun yönettiği ve oynadığı oyunda ona Gülay Say ve Ömür Kayakırılmaz da eşlik etti. Sadece sahnede değil seyircilerin arasına da gelen oyuncular seyircilerin oyunla bütünleşmesini sağladı. Yalovalılar tarafından büyük beğeni toplayan tiyatro gösterisi uzun süre alkışlandı.

 

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, oyunun sonunda tüm oyuncuları tebrik ederek ‘Yalova Benim Kentim’ kitabını armağan etti. 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.