TEMA YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİNDEN ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ MURAT KOÇLUK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir ve İl Yönetimi kısa süre önce göreve başlayan Orman İşletme Müdürü Murat Koçluk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Temsilci Yardımcısı Özcan Demir, Merkez İlçe Temsilcisi Saffet Yıldız ve İletişim ve Medya Sorumlusu Gökmen Kılıç’la birlikte bir süre önce Amasya Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Rıdvan Kalelioğlu’nun yerine İznik Orman İşletme Müdürlü iken Yalova Orman İşletme Müdürü olarak atanan Murat Koçluk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir, Murat Koçluk’a TEMA İl Temsilciliği olarak yaptıkları çalışmalardan sözetti.

Önceki Müdür Rıdvan Kalelioğlu ile işbirliği içerisinde kısa sürede güzel çalışmalara imza attıklarını ifade eden Arzu Demir, kendileriyle de Yalova TEMA ailesi olarak birlikte daha güzel projeler gerçekleştirmek istediklerini ifade etti.

Murat Koçluk da Yalova TEMA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek görev süresi içerisinde kendileriyle işbirliği içerisinde çalışmalar yapmaktan mutlu olacağını ifade etti.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir; “Orman İşletme Müdürümüz Sayın Murat Koçluk bey’e hayırlı olsun ziyaretimizi bugün salgın tedbirlerine dikkat ederek gerçekleştirdik. Kendilerine nazik ev sahipliği için Tema Vakfi Yalova Temsilciliği adına sonsuz teşekkür ediyoruz. Kendisine Yaprak Rozetimizi ve Ağac uzmanı doğa kitapları ödüllü yazarı William Bryant ‘ın bir tasarım ve toplum bilimleri okulu olarak gördüğü meşe ağacının insanlık tarihindeki yerini anlattığı “Meşe Meşe Medeniyetinin Çerçevesi” isimli kitabını hediye ettik” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.