TEMA YALOVA’DAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilciliği 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Yalova Merkez, Altınova, Çınarcık, Çiftlikköy, Kaytazdere, Subaşı,Taşköprü ve Kadıköy Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TEMA Vakfı Yalova İl Temsilcisi Arzu Demir, İlçe-Mahalle Sorumluları ve İl Yönetim ekibi ile birlikte geçtiğimiz hafta Yalova Belediye Başkanı Mehmet Güler, Altınova Belediye Başkanı Yasemin fazlaca, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Çiftlikköy belediye Başkanı Adil Yele, Kadıköy Belediye Başkanı Yılmaz Tavşan, Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ile Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

TEMA ekibi yeni seçilen Başkanlara görevlerinde başarılar dilerken İl temsilcisi Arzu Demir, Başkanlara TEMA Vakfının çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Demir Saha Faaliyet çalışmalarının önemli bir bölümünü Belediyeler ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiklerini ifade ederken, doğayı ve çevreyi korumak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak adına kendileriyle de işbirliği içerisinde önemli projelere imza atma arzusunda olduklarını ifade etti.

TEMA Ekibi ziyaretlerinin sonunda Başkanlara Genel Merkez tarafından oluşturulan Ekosiyaset Belgesi, Toprak kitabını ve yaprak rozetlerini de takdim etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.