VALİ KAYA’DAN ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNE ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Çiftlikköy Belediyesi’ne gerçekleştirdiği iade-i ziyarette Belediye Başkanı Adil Yele ile bir araya geldi.

Belediye binası önünde sıcak bir karşılama alan Vali Kaya, birim müdürleriyle tanıştıktan sonra Başkan Yele ile makamında önemli görüşmelerde bulundu.

Gelişmeler ve Projeler Üzerine Diyalog

İlçe Kaymakamı Ömer Bilgin’in de katıldığı görüşmede, Vali Kaya’ya Çiftlikköy Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar ve ilçe için planlanan projeler hakkında bilgi verildi. Vali Kaya, Başkan Yele’ye nazik bir jest olarak kahve takımı hediye etti.

Karşılıklı Memnuniyet ve İş Birliği Vurgusu

Başkan Yele, Vali Kaya’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Valimizin, tüm Yalova’yı olduğu gibi Çiftlikköy’deki gelişmeleri ve belediyemizin çalışmalarını da yakından takip ettiğini gördüm. Kendisine ilçemizde planladığımız projelerle ilgili bilgiler verdik. Bazı eksikliklerimizi, ihtiyaçlarımızı dile getirdik. Valiliğimizin de desteğiyle çok güzel çalışmalar yapacağımıza inancım tam,” dedi.

Bu ziyaret, Çiftlikköy Belediyesi ve Yalova Valiliği arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi ve ilçenin gelişimi için atılacak adımların müjdecisi olarak görülüyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.