YALOVA BELEDİYE BAŞKANI GÜREL’DEN BAYRAM MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, bayramların insani, milli ve manevi değerlerin canlandırılması için önemli olduğunu vurguladı.

Başkan Gürel, bayramın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını güçlendirdiğini, yardımlaşma ve paylaşmanın önemini hatırlattığını belirtti.

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRİYOR

Başkan Gürel, “Kurban Bayramı, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, sevinç ve mutluluğun milletçe paylaşıldığı özel bir zaman. Bu bayramı dostlarımız ve akrabalarımızla gönül gönüle geçirmeyi diliyorum,” dedi.

Yalova Belediyesi’nin bayram süresince huzur ve güvenliği sağlamak amacıyla tüm önlemleri aldığını belirten Gürel, bayram öncesinde ve boyunca şehir genelinde temizlik işlemlerinin sürdürüldüğünü, vatandaşların kabir ziyaretleri ve kurban pazarına ulaşımı için ücretsiz servislerin sağlanacağını ifade etti. Ayrıca, Özel Halk Otobüslerinin bayramın ilk iki günü ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu.

Gürel mesajını, “Tüm bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Kurban Bayramını kutlar, bayramın Yalova’mız başta olmak üzere tüm ülkemiz için sağlık ve huzur getirmesini temenni ederim,” sözleriyle tamamladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.