23 PARKTA AYDINLATMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi, merkez mahallelerde bulunan birçok parkın aydınlatma çalışmalarını tamamladı. Toplam 23 parkta yeni aydınlatma çalışması yapıldı. Ayrıca mevcut aydınlatmaları yetersiz olan parklara ise takviye ışıklandırma yapıldı. Yalova Şehir Mezarlığına da aydınlatma direkleri dikildi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi yetkilileri; “Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk’un çocuklara vermiş olduğu sözler doğrultusunda mevcut parklar modernize edildi ve yeni parklar şehrimize kazandırıldı. Yapılan bu çalışmaların sonunda parkların ışıklandırmalarını yaptık. Ayrıca bazı parklarda ışıklandırmalar yetersiz kalıyordu. Hem belediyemizin programı dahilinde hem de vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda bu sorunu da çözmüş olduk. Parklarda yapmış olduğumuz çalışmanın yanında Yalova Belediyesi Şehir Mezarlığı içinde bulunan ana yollarında ışıklandırmalarını gerçekleştirdik. Önümüzde ki günlerde aydınlatma çalışmalarımız devam edecek” dediler.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.