30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Valisi Tuğba YILMAZ 30 Ağustos Zafer Bayramı için yazılı mesaj yayınladı.

 

Yalova Valisi Tuğba YILMAZ  mesajında; “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu süreçte en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi, kahraman ordumuz ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir.

 

 

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.

 

 

Bizlerde, Milletimizle birlikte, Atalarımızın  bize emanet ettiği bu  güzel ülkemizi,  her alanda en üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız ve her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadelemiz sonucunda kazandığımız bağımsızlığımızı her zaman koruyacağız.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle; bu zaferi bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren aziz şehitlerimizi  ve 15 Temmuz hain darbe  gecesinde  tanka, tüfeğe ve mermiye iman dolu göğsü ile karşı koyan ve şehadete erişen Demokrasi Şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.