AK PARTİ’DEN YALOVA GÜÇ BİRLİĞİ FEDERASYONU’NA ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Ak parti milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve il genel meclis başkanı Hasan Soyugüzel ve ak parti’li yöneticilerinde katılımı ile Yalova Güç Birliği Federasyonunu ziyaret ettiler.

Yalova Güç Birliği Federasyonu Başkanı İlhami Başkan, “milletvekilimize Yalova için acilen yapılması gereken kentsel dönüşümle ilgili kendisinin mimarlar ve mühendislerle birlikte uzun bir çalışma sonucu hazırlattığı kentsel dönüşüm çalışmalarını ve raporlarını sundu.Daha öncede bu çalışma sayın valimiz Muammer Erol beye de takdim edilmişti.Toplantida siyasetten ziyade Yalovamızın geleceği ile ilgili planlar,programlar ve acilen yapılması gereken önlemler ele alındı.Olasi bir marmara depremine nasıl hazırlıklı olmamız gerektiğine dair bilgiler ele alındı.Milletvekilimize ve il özel idaresi başkanımıza, katılım sağlayan diğer yöneticilere ve yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ederiz. İnşallah Yalova için en büyük sorunlardan biri olan kentsel dönüşüme bizler de Yalova Güç Birliği Federasyonu olarak yaptığımız hazırlıklarla bir an önce hayata geçirilmesini diliyoruz ve bunun takipçisi de olacağız.Çünkü Yalova hızlı göç alan ve buna nazarında da bir-çok alt ve üst yapı sorunlarıyla malesef ki başbaşa kalmış durumda.Seçilmiş ve atanmişlarla birlikte bizlerde bu sorunların üstesinden gelmek istiyoruz.Yaşanılır bir Yalova tek gayemiz. Ziyaretlerinden ve bizlere verdikleri bilgiler için milletvekilimize ve il özel idare başkanımıza çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.