AKSA AKRİLİK’TEN YALOVALI ÇOCUKLARA 23 NİSAN HEDİYESİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Aksa Akrilik, Yalovalı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz sinema etkinliğiyle kutluyor. Aksa’nın “Aksa ile Gelişim Atölyesi” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 23 Nisan Pazar günü 15 yaş altındaki çocuklar, Özdilek Cinetime sinemasında “Maşa ile Koca Ayı” filmini ücretsiz izleyebilecek.

 

Gelenekselleşen 23 Nisan Aksa Akrilik film şenliği başlıyor. Faaliyet gösterdiği bölgede topluma fayda sağlamak ve çocuklarla gençlerin gelişimlerine destek olmak için gerçekleştirdiği tüm çalışmaları “Aksa ile Gelişim Atölyesi” çatısı altında buluşturan Aksa Akrilik, 2013 yılından beri devam ettirdiği şenlik kapsamında Yalovalı çocuklara ücretsiz film keyfi yaşatıyor. Bu yıl da  Yalovalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Özdilek Cinetime sinemasında “Maşa ile Koca Ayı” filmini ücretsiz olarak izleyebilecek. “Maşa ile Koca Ayı” filmini ücretsiz izlemek isteyen çocukların 19 – 22 Nisan tarihleri arasında Özdilek sinema gişesinden kontenjan dahilinde biletlerini alması gerekiyor.

 

SEANSLAR

 Salon 3

10:4512:1513:4515:1516:4518:1519:45

 

Maşa ile Koca Ayı hakkında:

 

Maşa adında küçük bir kız ile Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen yapım, çocuklar için özel hazırlandı. Film, çocuklara ilk kez “interaktif” sinema deneyimi yaşatma hedefi taşıyor. Filmde, Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ve şarkıcı Aydilge de oyuncu olarak yer alıyor.  Filmde ayrıca,  Barış Manço’nun ‘’Ayı’’ şarkısı Doğukan Manço tarafından yeniden aranje edilerek seslendiriliyor.

 

Aksa ile Gelişim Atölyesi Hakkında:

 

“Aksa ile Gelişim Atölyesi”, Aksa Akrilik’in faaliyet gösterdiği bölgedeki çocukların ve gençlerin sosyal hayatını zenginleştirmek, faydalı hobiler edinmelerini sağlayarak kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projesidir. Aksa Akrilik, proje kapsamında yıl boyunca çocukların gelişimine yönelik çeşitli atölye ve eğitim çalışmaları ile kültür sanat faaliyetleri düzenlemektedir.

Sezer Sevinçler

Sezer Sevinçler

10 Şubat 1979 Yalova Doğumlu, Bilgisayar mühendisi, Gazeteci,

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.