AKTOWN İŞ VE YAŞAM MERKEZİ PROJESİ İÇİN AKYOL İNŞAAT İLE YTSO PROTOKOL İMZALADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Akyol İnşaat’ın tarafından ofis, yaşam ve ticaret merkezi olarak hayata geçirilecek Aktown’da Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üyelere özel olarak hazırlanan protokol kapsamında, taraflar arasında protokol anlaşması imzalanmıştır.

Bu anlaşmaya göre liste fiyatları üzerinden üyelere özel; “%30 peşin, kalanı vade farksız 36 taksit” veya “Nakit alımlara özel %15 net indirim” işlemi uygulanacaktır.

İstanbul, İzmit ve Bursa gibi iş hayatının kalbinin attığı büyük şehirlerin kesişim noktasında yer alan Yalova’ya yepyeni bir ekonomik değer kazandıracak olan Aktown projesi iş dünyasını, ticareti ve yaşamı aynı projede buluşturmayı amaçlıyor.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek’in yaptığı açıklamada, “Akyol İnşaat ile imzaladığımız bu protokolle, Aktown ticaret merkezinden üyelerimizin uygun şartlarda faydalanmalarını amaçlıyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.