ALTINOVA HEYETİ TAM KADRO ANKARA’DAYDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve ilçe teşkilatı, hafta sonu Ankara’da gerçekleştirilen AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiler.

Tam destek

AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi, hafta sonu Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve ilçe teşkilatı da Ankara’ya giderek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiler. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongrede geçerli bin 399 oyun tamamını alarak partisinin genel başkanlığına yeniden seçildi.

Büyükgümüş’ü kutladı

Kongreyi takip eden Başkan Dr. Oral, “Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Dünya lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, bu aziz millet ve memleket için hiç durmadan, aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi partimize, ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, yeniden AK Partimizin Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçilen Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş’ü de canı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Kongremiz, ülkemize, teşkilatımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.