“ALTINOVA İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görevimizin başında, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim Altınova’ya sözümüz, daha yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

“Görevimizin başındayız…”

Başkan Oral, “Sorumluluklarımızın farkındayız. Akıllı kararlarla kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Daha yapacak çok işimiz var”

Hayata geçirdiği vizyon projeler ile Altınova’yı her anlamda marka kent yapan Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Görevimizin başında, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim Altınova’ya sözümüz, daha yapacak çok işimiz var. Sorumluluklarımızın farkındayız. Akıllı kararlarla kalıcı eserler kazandırmaya devam edeceğiz inşallah. Bizim anlayışımız her zaman her koşulda hizmet siyasetidir. Gerisi, büyüklerimizin, Sayın Cumhurbaşkanımız, Partim, İl Başkanımızın takdiridir. Bize düşen, bugüne kadar olduğu gibi verilen görevleri layıkıyla yapmak.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.