ALTINOVA İTFAİYESİNDEN TERSANELERDEKİ EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Hersek bölgesinde kurulu bulunan tersaneler bölgesinde faaliyet sürdüren ve tersanelere yangın, kurtarma ve tahliye eğitimleri devam ediyor.

Altınova Hersek bölgesinde kurulu bulunan Beşiktaş Tersanesi’nde yangın, kurtarma ve tahliye eğitimi verildi.

Ortak çalışma

Yalova İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği ve Karamürsel Eğitim Merkezi İtfaiye Ekipleri tarafından Beşiktaş Tersane İş Ve Yangın Güvenliği Birimiyle birlikte tersane personeline; yangın, söndürme, kurtarma, müdahale, tahliye eğitimi verildi. Teorik ve uygulamalı eğitimde tersane personeli oldukça başarılı bir performans gösterdi.

Eğitimler devam edecek

Tersanelerle koordineli bir şekilde çalıştıklarını ve eğitimlere düzenli olarak devam ettiklerini söyleyen Altınova itfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi tersanedeki ilgili bölümlerdeki personelle paylaşıyoruz. Son olarak Beşiktaş Tersanesi’nde görevli arkadaşlara ilk müdahale, yangın güvenliği, olay yerinde koordineli çalışma, itfaiye müdahale ekipmanları kullanılan terimlerle teori ve uygulamalı eğitimler verdik. Bu tür eğitimlerimiz ilgili kurumlarımızla ortaklaşa devam edecektir” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.