ALTINOVA KAYMAKAMLIĞI’NIN KAMPANYASI DEVAM EDİYOR 

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Kaymakamlığı tarafından deprem bölgesi için başlatılan yardım kampanyası devam ediyor. Yardım malzemeleri, Altınova Belediyesi Konferans ve Düğün Salonu’nda kabul ediliyor. 

Altınova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı sorumluluğunda devam eden yardım kampanyasına vatandaşlar büyük destek veriyor. 

“İvedilikle ulaştırılıyor” 

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlçe Müdürü Ufuk Kocatepe verdiği bilgide, “Sayın Kaymakamımız Regaip Ahmet özyiğit’in talimatlarıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın sorumluluğunda başlattığımız yardım kampanyasına vatandaşlarımız büyük destek vermektedir. Topladığımız malzemeleri ivedilikle bölgeye ulaştırıyoruz. Bizlere destek olan tüm vatandaşlarımıza, muhtarlarımıza, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.  

Teşekkür etti 

Altınova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak Deprem yardımlarınızı Altınova Belediye Düğün Salonunda toplamaya devam ediyoruz. Rabbim bağışlarınızı, hayırlarınızı kabul etsin.  

Düğün salonunu Vakfımıza ayni bağış depo merkezi olarak kullanıma tahsis eden araç, ekipman noktasında da desteğini esirgemeyen Altınova Belediye Başkanımız Sayın Dr. Metin Oral a teşekkür ederiz. İlçe ve belde belediyelerimizde de yardım toplama faaliyetleri devam etmekte olup, bizlere ulaşamayan vatandaşlarımız belediyelere de yardımlarını iletebilirler” diye konuştu. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.