ALTINOVA’DA GERÇEĞINI ARATMAYAN TATBIKAT 

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova İtfaiye Amirliği tarafından Altınova Devlet Hastanesi’nde Hastane Afet ve Acil Durum Planları (HAP) tatbikatı gerçekleştirildi. 

Altınova ilçesinde gerçekleştirilen deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı. Altınova Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen tatbikatta deprem, yangın ve tahliye tatbikatı nefesleri kesti. 

Senaryo uygulandı 

Altınova İlçe Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen Hastane Afet ve Acil Durum Planları (HAP) tatbikatında senaryo gereği; mutfak bölümünde meydana gelen yangına Altınova İtfaiye Amirliği ekiplerince kısa zamanda müdahale edilerek yangın  kontrol  altına alındı. Ardından, hasta ve yaralıların binadan tahliye edilerek, Altınova itfaiye  Amirliği ekiplerince  alınarak triyaj alanında sağlık ekiplerine teslim edildi. 

Devam edecek 

Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu kurumlar arası koordineli bir şekilde yapılan tatbikatın gerçeğe uygun bir şekilde gerçekleştirildiğini söyledi. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.