ALTINOVA’DA KURBAN KESİM YERLERİ BÜYÜK DENETİM ALTINDA!

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde halk sağlığını korumak adına kurban kesim yerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

Zabıta Amirliği, Toplum Sağlık Merkezi, İlçe Müftülüğü ve İlçe Tarım Müdürlüğü’nden oluşan özel bir komisyon, kesim yerlerinin uygunluk şartlarını titizlikle incelemekte.

Kesim Yerlerinde Sıkı Kontroller

Zabıta Amiri İlker Gülbahar, kesim yerlerinin halk ve çevre sağlığına uygun olması gerektiğini vurgulayarak, “Her bayram olduğu gibi bu bayram da, vatandaşlarımızın huzur içinde bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Uygun olmayan yerlere kesinlikle izin verilmeyecek,” dedi.

Bayram Boyunca Sürecek Denetimler

Kurban Bayramı süresince zabıta ekiplerinin kesim yerlerinde aktif olarak görev yapacağını belirten Gülbahar, “Kurban kesim yerleri, bayram boyunca düzenli olarak denetlenecek. Vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim için her şeyden önemli,” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.