ALTINOVALI GÜREŞÇİLER KÜRSÜDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Okul Sporları Yıldızlar Grup Şampiyonasında, Altınova Belediyesi Spor Kulübü Sporcuları 2 şampiyonluk elde etti.

Okul spor müsabakalarında büyük başarılar elde eden genç atletler, yetenek ve azimleriyle göz dolduruyorlar. Özellikle yıldızlar kategorisinde yer alan gençlerin performansları gelecek için umut verici. Hürriyet Okulu öğrencileri de bu başarı hikayelerine kendi imzalarını atmışlar.

Hürriyet Okulu’nun yetiştirdiği başarılı sporculardan Mustafa Yanma, Altınova Belediyesi Spor Kulübü’nde parlayan bir yıldız olarak karşımıza çıkıyor. Mustafa, 68 kilogram sıkletinde yıldızlar grup şampiyonasında mücadele etmiş ve rakiplerini geride bırakarak şampiyonluğa ulaşmıştır. Mustafa’nın bu derecesi, onun disiplinli ve kararlı antrenman programının meyvelerini topladığının bir göstergesi olarak dikkat çekmektedir.

Diğer bir başarılı sporcu ise Kaan Petek’tir. O da 48 kilogram sıkletinde yarıştığı şampiyonada gösterdiği üstün performans ile ikinci olarak önemli bir başarıya imza attı. Elde ettiği bu dereceyle Kaan, genç yaşta sergilediği azim ve çalışkanlığın ne denli önemli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatıyor.

Her iki sporcu da, elde ettikleri bu başarılarla hem okullarının hem de spor kulüplerinin gurur kaynağı olmuşlardır. Bu genç yeteneklerin, spor kariyerlerini ilerletmek ve daha birçok başarıya imza atmak için gerekli motivasyona ve desteğe sahip oldukları açıktır. Mustafa ve Kaan gibi gençlerin başarıları, diğer öğrencilere de ilham veriyor ve spora olan ilgiyi artırıyor, böylelikle sporun ve sağlıklı yaşamın önemi genç nesiller arasında daha da yaygınlaşıyor.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, güreş takımı teknik heyeti ile sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.