ALTINOVA’YA, “MACERA PARKI” KURULACAK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Ak Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit’in proje yağmurundan çocuklar da nasibini aldı.

Özyiğit göreve geldiğinde çocukların hayal gücünü geliştirecek, cesaretlerini artıracak ve doğayla iç içe olmalarını sağlayacak, “Macera Parkı”nı hayata geçireceği müjdesini verdi.

“Altınova için 20 Altın Proje” sloganı ile projelerini kamuoyu ile paylaşmayı sürdüren Ak Parti Altınova Belediye Başkan adayı Regaip Ahmet Özyiğit bu kapsamda çocuklara yönelik hayata geçirmeyi hedeflediği, “Macera Parkı”nın detaylarını paylaştı. Parkın çocukların hayal gücünü geliştirirken aynı zamanda doğayla içiçe zaman geçirecekleri bir yer olacağını ifade eden Özyiğit, “Çocuklarımızın daha eğlenceli ve heyecan dolu zaman geçirebilmeleri için yeni bir macera parkı kurmayı planlıyoruz. Bu macera parkı, çocuklarımızın güvenli bir ortamda eğlenebilecekleri, yeni beceriler kazanabilecekleri ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri bir alan olacak. Tırmanma duvarları, zipline parkuru, macera oyunları ve daha birçok aktivite ile dolu bu park, çocuklarımızın hayal gücünü geliştirecek, cesaretlerini artıracak ve doğayla iç içe olmalarını sağlayacak. Bu projenin amacı, çocuklarımıza sağlıklı ve eğlenceli bir ortam sunarak onların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda, ailelerimizin çocuklarını güvenle bırakabilecekleri bir mekân oluşturarak onlara zaman kazandırmayı ve çocuklarımızın mutluluğunu artırmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.