ATAKENT HASTANESİ 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA GELİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yatırımını tamamladığı sağlık kompleksi ve modern teknolojileri ile 4 katlı, temeli 4.500 m2 üzerine ve 5 yıldızlı otel konforunda kurulan yeni Atakent Hastanesi çok yakında Yalova’lıların hizmetine sunuluyor.

 

Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. İlyas Şahin basın mensuplarına yeni hizmete sunulacak hastaneyi tanıttı.

 

Opr. Dr. Şahin, ‘’2008 yılından itibaren Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan hastanenin, güçlü yönetiminin, genç ve güvenilir hekim kadrosu ve dinamik çalışanlarıyla tüm branşlarda ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık hizmetini karşılamaya devam ettiğini belirtti.

 

Yalovalılar ile buluşacak olan yeni Atakent Hastanesi; Temeli 4.500 m2 üzerine kurulu toplamda 4 katlı ve 15.000 m2 kapalı alana sahip bir alanda kuruldu. Tüm yönetmeliklere uygun olarak kurulan Hastane, 200 yatak kapasiteli ve konforlu hasta odalarını içinde barındırıyor.

 

hastane-3

 

Yeni Atakent Hastanesi geniş yelpaze ile geliyor.

Yeni açılacak olan Atakent Hastanesinde; Nükleer Tıp Ünitesi / Doçent Kadrosu, Atam tedavi ünitesi, 43 Yataklı Yoğun Bakım Ünitesi ve içinde bulunan İzolasyon odaları, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Adet Donanımlı Ameliyathane,150 Araç Kapasiteli Otopark, Son Teknoloji İle Donatılmış Görüntüleme Ünitesi, Ferah Bekleme Salonları, Endoskopi Ünitesi, Güvenilir Sonuçlar Veren Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarı, Acil Servis Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Palyatif Bakım Ünitesi, Serebral Anjiyogram – Beyin Anjiyosu ( DSA Uygulaması, Beyin Anevrizması Cerrahisi, Hasta Yakınları İçin Konaklama İmkanı mevcut.

 

hastane-5

 

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinde aynı anda 45 hasta ve günlük 400 hasta kapasitesi

Yeni hizmete sunulacak Atakent hastanesinde, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde aynı anda 45 hasta ve günlük 400 hasta kabul yapabilecek kapasitenin yanı sıra; Egzersiz Salonu, Uzay Terapisi,Yoğun Bakım Fizyoterapisi,Robotik Yürüme Rehabilitasyon Sistemi ( Erişkin – Pediatrik), Biofeedback Kontrollü Denge Egzersiz Cihazı,Alt ve Üst Ekstremite Grup Terapi Egzersizi,Manyetik Alan Tedavisi, Rehabilitasyon Salonu, Sporcu Rehabilitasyon Merkezi tedavileri de mevcut.

 

Opr Dr. Şahin,  ‘’Çeşitli ülkelerden ve uzak şehirlerden hastanemizi tercih eden konuklarımız için konaklama, havaalanı-otel/hastane-havaalanı transferleri, çeviri hizmeti, muayene, tedavi ve ameliyatları içeren özel sağlık turizmi paketleri sunuyoruz. Tedaviniz süresince sizleri 5 yıldızlı otel konforuna sahip odalarımızda, dilerseniz hastanemiz ile aynı kompleks içinde yer alan evinizdeki rahatlığı bulacağınız 1+1 dairelerimizde, tercihinize göre 4 veya  5 yıldızlı otellerde ağırlıyoruz.’’

 

hastane-4

 

Bütünleşik Sağlık Kompleksi

Tüm sağlık sorunlarına yönelik çözüm önerilerinin sunulacağı belirtilen hastanede, tedavi olurken 5 yıldızlı otelleri aratmayan sağlık kompleksi sunulacak. Bunlar; 36 Adet  1+1 Daire, 70 m2 Kapalı Yüzme Havuzu, SPA Merkezi, Fitness, Plates, Masaj Salonu ve Fin Hamamı, Eczane, Medikal Mağaza ve Cafe – Restourantları ile 5 yıldızlı bir sağlık kompleksi ve hasta mennuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyorlar.

 

Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet

Opr. Dr. Şahin, ‘’Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçları sürekli izliyor, dünyada kabul edilen standartları değerlendirmeye alıp açıklıyoruz. Sağlık Bilimleri alanında kuracağımız akademik yapının da desteğiyle; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitiyoruz. Hastanemizden hizmet almayı tercih eden kişiler, Hastanemizin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilmekteler. Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri de, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlamaktır.’’

 

Yenilenen Tıbbi Birimleri ile hizmete sunuluyor

Beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, dahiliye, dermatoloji,fizik tedavi ve rehabilitasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi,genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji polikliniği, kulak – burun – boğaz, nöroloji polikliniği, ortopedi ve travmatoloji, üroloji birimleri ile hizmete sunuluyor.

 

Büşra Gündüz

 

ATAKENT HASTANESİ 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA GELİYOR” için bir yorum

  1. 5 yıldızlı konforuyla gelse ne olur bir buçuk aydır kadın doğum doktoru yok doğum polikliniği kapalı 2 aydır doktor kontrolüne gidemiyorum bu hastaneye seçtiğim için çok pişmanım bana stres yaşatıyorlar sürekli bir haftaya 2 hafya derken şimdi belli değil başka hastaneye gidin diye birde akıl veriyorlar.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.