BAĞATAR’DAN YALOVA GÜÇBİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar Yalova Güçbirliği federasyonunu ziyareti sırasında yalova’mız için yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Roman Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm hayata geçirildiğinde örnek teşkil edeceğini ve Yalova’nın kentsel dönüşümünün şart olduğunu söyledi.

Yalova’daki trafik sorununun çevre yolu projesi ile yaşanılır bir hal alacağından bahseden Başkan Termal turizmi ile ilgili Yalovamıza kazandırılmak için çalışmalar yapıldığını Turizm için ekosistem yaratılacağını dile getirdi.

Ayrıca AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar Yalovalı gençlerimiz için büyük bir kültür merkezi ve kütüphanenin halkımıza kazandırılacağınında müjdesini verdi.

Bizler de Yalova Güçbirliği Federasyonu olarak yalova’mız için hayırlı olacak Her türlü projenin de birlik ve beraberlik içinde seçilmiş ve atanmışlarla beraber olacağımızı başkanımız İlhami Başkan da dile getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.