BAŞKAN AMCALARININ DAVETİNE GENÇLERDEN YANIT GECİKMEDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Geçtiğimiz günlerde Gaziosmanpaşa Mahallesi’ni ziyaret eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, saha çalışmalarında 5 genç ile tanıştı. Ayaküstü yapılan sohbette makamına gençleri davet eden Tutuk’a ziyaret gecikmedi.

Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Melek, Elif, Ezgi, Emre ve İsa Başkan Vekili Tutuk’u Yalova Belediyesi’nde ziyaret etti. Gençlerle sohbet ederek belediye çalışmalarını anlatan Tutuk, daveti kabul ederek gelen öğrencilere teşekkür etti.

‘Yalova Gençler Güzel’ mottosuyla gençlerle bir araya gelmeye özen gösteren Tutuk, “Saha çalışmalarımız esnasında tanıştığımız Melek, Elif, Ezgi, Emre ve İsa kardeşlerimizi belediyemize davet etmiştim. Gençlerimiz davetimi kırmayarak ziyaretime geldiler. Gençlerimizi belediyemizde gezdirerek neler yaptığımız hakkında bilgiler verdik. Hepsine geldikleri için teşekkür ediyor. Okul hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.