BAŞKAN DR METİN ORAL: MODERN BİR KENT İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

İlçedeki esnafları ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yapılan çalışmaları anlatarak, görüş alışverişinde bulunuyor.

Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın esnaf ziyaretleri devam ediyor. Başkan Oral, “Esnafımızla, vatandaşımızla iç içe olmak, çalışmalarımızı anlatmak,  sorunları dinlemek ve bu sorunları yerinde çözmek için ziyaretlerimizi aralıksız sürdürüyoruz” diye konuştu.

El birliğiyle”

Esnaf ziyaretlerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verip, esnafın taleplerini dinleyen Başkan Dr. Oral, “İlçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir ve modern bir Altınova için çalışıyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan ilçemize ve hemşerilerimize el birliğiyle katkı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.