BAŞKAN GÜREL: “LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, hafta sonu yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi bir mesaj yayımladı.

Başkan Gürel, sevgili evlatlarımızın istikbalinin şekillenmesinde önemli adımlardan biri olan LGS maratonuna bu hafta sonu gerçekleşecek şeklinde başladığı mesajında şunları söyledi:

“Gençlerimizin geleceğine yön verecek önemli bir sınava, kendi gayret ve çabalarıyla ailelerinin desteği ve öğretmenlerinin rehberliğinde ellerinden gelenin en iyisini yapabilmek için 1 yıl boyunca hazırlandılar. Sınava girecek tüm öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını tavsiye ediyorum. Bu moral ve motivasyonun sınav başarısını getireceğine inanıyorum. Tüm öğrencilerimizin başarıları bizleri de sevindirecektir. Öğrenci kardeşlerimden LGS’yi hayati bir sınavmış gibi görmemelerini, bu sınav önemli olsa da, hiçbir şeyin öğrencilerimizin sağlığından daha önemli olmadığını belirtmek isterim.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.