BAŞKAN GÜREL’DEN POLİS TEŞKİLATI’NA ÖVGÜ DOLU MESAJ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, 8-14 Nisan Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle, Emniyet teşkilatımızın 179. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, teşkilatın yurdumuzda iç güven ortamının oluşmasındaki olağanüstü gayretlerini övdü.

Başkan Gürel, “1845 yılında kurulan Emniyet Teşkilatımız, dürüstlük ve adaleti amaç edinerek bir asrı aşkın süredir hizmet vermektedir. Polislerimiz, zor ve onurlu görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmekte, vatan sevgisiyle gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. Huzur, güvenlik ve kamu düzeninin teminatı olan Polis Teşkilatımız, gösterdiği mücadele azmiyle milletimizin gurur kaynağı olmuştur,” dedi.

Başkan Gürel, mesajında tüm polislerimize saygılarını sunarken, şehit polislerimizi rahmetle anarak, Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftasını kutladı. Bu mesaj, polislerimizin fedakarlıklarının ve toplumumuzdaki kritik rolünün altını çiziyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.