BAŞKAN MEHMET GÜREL’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Gürel, mesajında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak Yalovalıların ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Başkan Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak milletçe, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sofralarımızı paylaştığımız, bizleri milletçe sevgiyle bir araya getiren ve bağlarımızı güçlendiren Ramazan ayı, yine hasretlerin son bulduğu Ramazan Bayramı ile taçlanıyor. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Huzurun, barışın ve kardeşliğin şehri Yalova’mızda, herkesin mutlulukla yaşayacağı bir bayram geçirmesi en büyük temennimiz. Bu yüzden Yalova Belediyesi olarak, sizlerin huzuru, güvenliği ve mutluluğu için bizlerde bayram süresi boyunca çalışmalarımız devam edecek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca 7/24 görevleri başında olacak.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta memleketimin güzel insanları Yalovalılar olmak üzere tüm dünyaya barış, mutluluk, neşe getirmesini diliyor, Ramazan Bayramı’mızı en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.