BAŞKAN ORAL: İYİ TATİLLER DİLİYORUM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılının yarı yıl tatili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, öğrencilere dinlenmeleri ve kitap okumalarını tavsiye etti.

Karne günü

Karne alan tüm öğrencilerin keyifli bir tatil geçirmelerini dileyen Başkan Oral, “Öğrenci ve eğitimcilerimize hayırlı tatiller dilerim. Bir dönem boyunca çalışan, çabalayan ve başarılı bir eğitim dönemini daha geride bırakan öğrencilerimizin karne gününü kutluyorum. Tüm öğrencilerimize güzel, mutlu, hayırlı ve verimli bir tatil diliyorum. Aynı şekilde okul hizmetlisinden memuruna, öğretmeninden idarecisine ve kıymetli velilerimize, bu süreci birlikte yürüten herkese, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmelerini dilerim” diye konuştu.

Eğitim takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan 2023-2024 takvimine göre öğrenciler, 22 Ocak’tan itibaren yarıyıl tatiline çıkacak ve 2 Şubat 2024 Cuma günü son bulacak. İkinci dönem dersleri 5 Şubat 2024 Pazartesi günü başlayacak ve 14 Haziran 2024 Cuma günü sona erecek. Bahar döneminde yapılacak ikinci ara tatilin tarihi ise 8 ile 12 Nisan arası olarak belirlendi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.