BAŞKAN ORAL, KOLTUĞUNU DEVRETTİ …! 

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23 Nisan nedeniyle ziyaret eden öğrencilere makam koltuğunu devretti. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, makam koltuğunu ilkokul öğrencilerine devretti. 

Sırayla koltuğa oturdular 

Altınova Piyalepaşa İlkokulu Müdürü Fatma Eryiğit, öğretmen Şenay Karaaslan, öğrenci velisi Repec Karabulut, öğrenciler Asel Öztürk, Elif Ayza Sarıkaya, Aras Çevik, Miraç Karabulut ve Gökalp Çırak, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret ettiler. 

Ziyarette Başkan Oral koştuğunu, öğrencilere devretti. 

“kapımız her zaman açık” 

Ziyarette; TBMM’nin açılışının 103. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Sadece makamlarımız değil, gönlümüz, yüreğimiz her zaman sizlere sonuna kadar açık. Bu makamlar onlara daha iyi bir gelecek sunmak için var. Ve bizler onların sağlıklı, huzur, mutluluk ve keyifle büyüyecekleri, yaşayacakları bir Altınova için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Canım çocuklar, sizleri çok seviyorum. 23 Nisan Kutlu Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” diye konuştu. 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.