BAŞKAN ORAL’DAN REKTÖR ERBAŞ’A MYO TEŞEKKÜRÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Erbaş’ın Altınova’ya Meslek Yüksek Okulu müjdesi ilçede büyük sevinç uyandırdı.

 

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Erbaşın,Altınova ilçesinde denizcilikle ilgili Tersanecilik ve Gemicilik Meslek Yüksek Okulu kurmak gibi bir düşüncemiz var. Altınova’ya yüksekokul açacağız” sözleri ilçede büyük sevinç yarattı.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

 

Uzun zamandır ilçeye en az bir meslek yüksek okulu kazandırmak için büyük uğraş verdiklerini hatırlatan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Yeni rektörümüzle bu konuyu görüştük. Geçen süreç hakkında kendisini bilgilendirdik. Altınova, Yalova’nın önü açık, önemli bir ilçesi. Çok geniş imkanları ve potansiyeli olan bir bölge. Rektörümüzün müjdesi bizleri çok sevindirdi. Yalova Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş’a teşekkür ederim. Ayrıca bize her türlü desteklerini esirgemeyen AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak ve Yalova Milletvekilimiz Fikri Demirel’e ilçe halkım adına teşekkür ederim” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.