BAŞKAN SİLPAGAR 2024’ÜN İLK İŞYERİ RUHSATLARINI VERDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 2024 yılının ilk işyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını ilçedeki yeni işletme sahiplerine takdim etti.

Çiftlikköy Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Güney ve zabıta ekibiyle birlikte Sahil Mahallesi’nde yeni hizmete giren işyerlerini ziyaret eden Başkan Silpagar, esnaflara işyeri ruhsatlarını takdim ederek, hayırlı olsun temennilerini dile getirdi. Esnaflarla bir araya gelen Başkan Silpagar, esnaflara işyeri ruhsatlarıyla birlikte bereket duası, açık-kapalı levhası ve duvar saati hediyelerini de takdim etti. Çiftlikköy’ün giderek büyüdüğünü ve geliştiğini ifade eden Başkan Silpagar, her sektörde hizmete giren işletmelerin sayısının da arttığını kaydederek, “Artık hemşerilerimiz şehir merkezine gitmeye gerek duymadan pek çok ihtiyacını ilçemiz esnaflarından yaptıkları alışverişlerle giderebiliyorlar. Biz de hem esnaflarımızla hem de hemşerilerimizle bir araya gelerek onlarla tanışmış ve hayırlı işler dileklerimizi iletmiş oluyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.