BAŞKAN SİLPAGAR KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 103. Yıldönümü dolayısıyla Çiftlikköy Belediye Başkanlığı makamına Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal İlkokulu 4. sınıf öğrencileri Serdar, Rabia ve Lida oturdu.

İLK TALİMAT, “BAYRAMDA İNTERNET KAFELERİ ÜCRETSİZ YAPACAĞIM”

Koltuğunu sembolik olarak ilkokul öğrencisi Serdar’a teslim eden Başkan Silpagar, çocuklarla sohbet etti. Başkanlık koltuğunu devralan minik Serdar, Çiftlikköy’e yeni çocuk parkları yapacağını ve çocuk bayramında internet kafeleri de ücretsiz yapacağını söyledi. Minik Serdar, Başkan Silpagar’ı da danışmanı olarak görevlendirirken, Başkan Silpagar’ın önerisiyle minikler birimleri birer birer gezerek birim müdürleriyle tanıştı ve hangi işleri yaptıklarını öğrendiler.

Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını dile getiren Başkan Silpagar, gelecekte bu makama oturacak olan bugünün çocuklarının çok başarılı çalışmalara imza atmasını dilediğini ifade ederek, “Ülkemizin parlak geleceğini inşallah sizler inşa edeceksiniz. İnşallah bir gün bu koltuklara oturduğunuzda da çok başarılı olacağınıza eminim” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.